SLUŽBY

Vždy budete in!
Díky nám se Vaše reklama dostane přesně do Váší cílové skupiny
TURISTICKÁ
MAPA PRAHY

rusko-anglický průvodce
pro turisty
Golden Guide
FOR TOURISM & BUSINESS

exkluzivní rusko-anglický průvodce
pro Prahu a Českou republiku
Golden Guide
FOR STUDENTS

první rusko-anglický informační
a zábavní katalog pro studenty

Užitečný průvodce pro návštěvníky hlavního města. Mapa obsahuje veškeré potřebné informace pro turisty: kvalitní plán města, schéma metra, označení zajímavých míst a jiné.

Distribuce se provádí ve více než 150ti 4 a 5hvězdičkových hotelech, kde host dostane zdarma mapu přímo do ruky na recepci. Do naší distribuční sítě patři také Letiště Václava Havla, luxusní apartmány, infocentra, cestovní kanceláře, směnárny a dálší místa.

 

Pro turisty a návštěvníky města, kteří jsou ubytovaní v luxusních 4 a 5 hvězdičkových hotelech, a kteří jsou zaměření na vysokou úroveň služeb a komfortu. Obsahuje informace o Praze a ČR: architektura, památky, ubytování, restaurace, kultura.

Seznámení ruských podnikatelů a byznysmenů s investičními možnostmi českého trhu. Zde máte jedinečnou šanci najít také spolehlivého partnera pro byznys.

 

Seznam českých vysokých škol a informace o nich. Informace o kulturních akcích a místech zábavy. Muzea, divadla, vzdělávací výlety a výstavy, kluby, kavárny, čajovny, lounge-bary, obchody, salony krásy a mnoho dalšího....

Místa distribuce:

  • jazykové školy
  • přípravné kurzy
  • střední školy
  • mezinárodní školy
  • vysoké školy
  • místa masového výskytu mládeže

S naší pomocí zvýšíte návštěvnost svých podniků a máte možnost se zúčastnit charitativního projektu v rámci podpory SOS dětské vesničky. 5 % ze zisku darujeme především dětem, které z nejrůznějších důvodů a vlivem životních okolností zůstaly bez domova a bez rodiny. Podporou dětí investujete do budoucnosti celé společnosti!